SON DAKİKA

CHP’ye ‘FETÖ destekçisi’ diyen Binali Yıldırım FETÖ’ye bakın nasıl övgüler düzmüş

Partisinin grup toplantısında konuşan Başbakan Binali Yıldırım, CHP’ye ‘FETÖ’ konusunda suçlamalar yöneltti, kendi partisinin içinde de ‘FETÖ mücadelesini’ sürdürdüklerini anlattı. Yıldırım, “Hiç kimse FETÖ’nün değirmenine su taşıyan duruma düşmesin” dedi. Ancak Binali Yıldırım, Türkiye’nin demokrasisine kastedenlere bakın nasıl övgüler yağdırmış…

Bu haber 11 Ekim 2016 - 12:04 'de eklendi ve 228 views kez görüntülendi.

“ANA MUHALEFET PARTİSİ DİKKATLİ OLMALI”

– Tuzaklara karşı son derece dikkatli olmamız gerekiyor. Mağdur edebiyatının tehlikeyi gölgelemesine asla izin vermeyelim.

– Ana muhalefet partisi özellikle dikkatli olmalı. Bir süredir ülkemizin, 15 Temmuz’da atlattığı badireyi es geçmeye başladılar. Ülkenin içinde bulunduğu tehlikeyi es geçiyor ana muhalefet partisi. Kafa karıştırmaya devam ediyorlar. 15 Temmuz’un asıl mağduru şehitlerimizin aileleri, gazilerimizdir.

“CHP’NİN FETÖ FATURASI ÇOK ŞİŞKİNDİR”

– 17 Aralık sonrası seçimler vardı. Ben İzmir’de kampanyadaydım. O kampanyada, abiler ablalar CHP’yle kolkola kampanya yaptılar. Buna bizzat şahidim. FETÖ konusunda ana muhalefet partisinin faturası çok şişkindir.

– Mağdur edebiyatı yapacağına ‘Yenikapı Ruhu’na sahip çıkmalı. Bu tutum, bu söylem bilerek ya da bilmeyerek FETÖ’ye destektir.

– Zaman mağdur edebiyatı yapma zamanı değil, ülkenin geleceğini inşa etme, hesap sorma zamanıdır.