SON DAKİKA

Havuz medyasında FETÖ’cüler kim? ‘Bylock kullanan isimleri açıklarım’

Cumhuriyet Gazetesi’ne yönetici ve yazarlarının gözaltına alınmasına tepkiler dinmiyor. CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem Havuz Medyası ve AKP Milletvekilleri ile ilgili çok önemli bir iddiada bulundu.

Bu haber 02 Kasım 2016 - 16:27 'de eklendi ve 298 views kez görüntülendi.

CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, Cumhuriyet gazetesine destek ziyaretinde bulundu. Eren Erdem gazeteye destek verenlerle bir araya geldikten sonra çok önemli bir iddiayı da gündeme getirdi.

HAVUZ MEDYASINDA BYLOCK KULLANAN FETÖCÜLER KİMLER?

Eren Erdem yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Gazetesi PKK’ye üye olmadan yardım etmek gibi FETÖ’ye üye olmadan yardım etmek gibi saçma gerekçelerle arkadaşlarımız gözaltına alındı. Çok önemli Türkiye’nin bağırsaklarını temizlemesi açısından çok önemli bir soruşturma olan soruşturmayı sulandırmaktır. Hükümet öyle anlaşılıyor ki Fethullah Gülen ile gizli ortaklığını sürdürüyor ki FETÖ soruşturmasını sulandıran böyle uygulamalara girmiştir. Eğer FETÖ’cü arıyorlarsa kendi belediye başkanlarına kendi milletvekillerine baksınlar. Havuz medyasının şuanki patronalarına baksınlar. bununla ilgili bir haber çıkmadı ama burada söyleyeyim. Havuz medyasında “Kimler Bylock kullanıyor” açıklarım” diye konuştu.