SON DAKİKA

Şah-ı Merdan Ali’yi Arsıza,Nursuza, Yolsuza Bırakmamak.

Bülent Felekoğlu, FOTO GALERİ, YAZARLAR

Kılıçdaroğlu’ndan ‘sivrisinek’ ayıbı

HDP Eşbaşkanları ve vekillerin gözaltına alınması konusunda açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yine ‘Yenikapı Ruhu’ndan ayrılmadı ve HDP’li vekillere hakaret ederek hükümete ‘Kandil’ …

Bu haber 04 Kasım 2016 - 12:07 'de eklendi ve 246 views kez görüntülendi.

HDP Eşbaşkanları ve vekillerin gözaltına alınması konusunda açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yine ‘Yenikapı Ruhu’ndan ayrılmadı ve HDP’li vekillere hakaret ederek hükümete ‘Kandil’ aklı verdi.

Kılıçdaroğlu, konuşmasında, “Seçimle gelenlerin gidiş yolu ancak seçimle olmalıdır. Seçimle gelenleri ben yakalayacağım, hapse atacağım, öldüreceğim, mafya yöntemleriyle susturacağım onları derseniz o ülkeye barışı asla getiremezsiniz. Efendim terörle mücadele ediyoruz… Elbette ki her ülke terörle mücadele etmek durumundadır. Elbette ki terör bir insanlık suçudur. Elbette ki teröre hep birlikte siyasi görüşümüz ne olursa olsun, dur demek zorundayız. Terörle mücadelenin akılla ve mantıkla yapılması lazım. Nasıl devleti bilgiyle erdemle yönetecekseniz, sağduyu ile yönetecekseniz terörle mücadeleyi de aynı şekilde yapmak zorundasınız. Bataklık kurumuyorsa sivri sinekleri yok ederek terörü önleyemezsiniz. Açık ve net söylüyorum. Musul’a Rakka’ya gideceğiz diyorlar. İyi gidin, bir sorun sormak istiyorum. Burnunuzun dibinde kandil var, neden bir şey yapmıyorsunuz?” dedi.