SON DAKİKA

Şah-ı Merdan Ali’yi Arsıza,Nursuza, Yolsuza Bırakmamak.

Bülent Felekoğlu, FOTO GALERİ, YAZARLAR

Kadir İnanır yoğun bakımdan çıktı, ayağa kalktı

Bu haber 15 Şubat 2018 - 13:13 'de eklendi ve 20 views kez görüntülendi.

Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama geldi. İnanır’ın doktoru, “Artık kendisi yoğun bakımda değil. Ayağa da kalktı” dedi.

Beyinde pıhtı atması nedeniyle geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Yeşilçam’ın usta ismi Kadir İnanır’ın sağlık durumu hakkında doktorundan yeni bir açıklama geldi. Çözüm sürecinde Akil İnsanlar heyetinde yer alan usta sanatçının doktoru Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Güzel haberleri sizinle paylaşmak için toplandık. Sabah Kadir Bey’le gayet net ve güzel bir konuşma yaptık. Artık kendisi yoğun bakımda değil. Ayağa da kalktı.”
NE OLMUŞTU?
Yeşilçam’ın unutulmaz isimleri arasında yer alan ve birçok filmde rol alan 69 yaşındaki İnanır beynine pıhtı atması sonucu Beşiktaş Fulya’da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Kısa sürede operasyona alınan İnanır, tedbir amaçlı olarak yoğun bakımda tutuluyordu. Doktorların ilk müdahalesinden sonra “Pıhtının kaynağına yönelik bir işlem daha yapacağız. Şah damarında bir plak var, oradan bir daha parça kopmaması için plağı temizleyeceğiz” açıklaması yapılmıştı.