Muhalefet ‘T A M A M’da birleşti

0
125

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bugünkü grup toplantısında “Tek bir dertleri var o da Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmak. Şayet bir gün milletimiz ‘Tamam’ derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” demişti.

Cumhurbaşkanının “Şayet bir gün milletimiz ‘tamam’ derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerinin ardından Erdoğan’a yanıt olarak Twitter’da ‘#tamam’ etiketiyle Türkiye’den 1 milyon tweet atıldı.

İYİ Parti lideri Akşener, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, HDP’nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, Saadet Partisi lideri ve partinin cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ve milletvekilleri Twitter’dan Erdoğan’a yanıt verdi:

Kadıköy’de ‘TAMAM’ yürüyüşüne polis engeli Twitter’da etiket kavgası: ‘TAMAM’ mı, ‘Devam’ mı… Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘TAMAM’ yanıtı Erdoğan’ın 1994’teki seçim şarkısı ortaya çıktı “TAMAM” diyen yurttaşlar İstanbul’da sokağa çıktı Sosyal medyadaki dalgaya o da katıldı Yanıt Twitter’dan geldi: TAMAM 1 milyonu geçti…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here