Muharrem İnce çok sert: İspatlamazsan şerefsizsin

Muharrem İnce , hakkında yazılan iktidar yanlısı Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur ‘ın “24 Haziran gecesi kendi ekibi tarafından kaçırıldı” iddiasına çok sert yanıt verdi. İnce , tepkisini twitter üzerinden paylaştı:

“İspatlamazsan alçaksın, namussuzsun, şerefsizsin!”

” Fuat Uğur denen gazeteci bozuntusu seçim gecesi ile ilgili yazdıklarını ispatlamazsan alçaksın, namussuzsun, şerefsizsin! Senin gibi alçaklar köşelerinden böyle yalanlarla havladıkça mücadele azmim artacaktır.”

Fuat Uğur denen gazeteci bozuntusu seçim gecesi ile ilgili yazdıklarını ispatlamazsan alçaksın, namussuzsun, şerefsizsin! Senin gibi alçaklar köşelerinden böyle yalanlarla havladıkça mücadele azmim artacaktır.

— Muharrem İnce (@vekilince) 2 Temmuz 2018

Fuat Uğur ne yazmıştı?

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ‘nin 24 Haziran gecesi nerede olduğu tartışma konusu olmuştu. Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur , İnce hakkında ortaya atılan tehdit ve kaçırılma iddiaları ile ilgili 30 Haziran cumartesi günü bir yazı kaleme almıştı. “Bu bir şaka değil, kimseyle de dalga geçmiyorum” diye yazısına başlayan Uğur, İnce ‘nin kendi ekibi tarafından otelden alınıp evinin yatak odasına kapatıldığını iddia etmişti.

Uğur’un yazısından ilgili bölüm şöyle: 

“İnce’yi konuşturmuyorlar, kaçırdılar ve susturdular. Tehdit ettiler.”
Tehdit kısmı hariç hepsi doğruydu.
Muharrem İnce kaçırılmış, konuşması engellenmiş ve susturulmuştu.
Kendi ekibi tarafından.

Uğur, yazısında Muharrem İnce ve İsmail Küükkaya arasındaki mesaj tartışması hakkında da iddialarda bulunmuştu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.