Boşanma davası açan eşini çocuklarının gözü önünde katletti!

Erzurum’nun Palandöken ilçesi Yıldızkent semtinde ikamet eden 3 çocuk annesi Seher P, şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşi Ömer P’den ayrılmak için açtığı davanın Erzurum Aile Mahkemesindeki duruşmasına katıldı.

DURUŞMASI SONRASI KATLETTİ

Ömer P’nin katılmadığı duruşma sonrası adliyeden çıkan Seher P, ikamet ettiği evinin önüne geldiğinde kendisini bahçede bekleyen eşiyle karşılaştı.

Taraflar arasında yaşanan tartışma sonrası Ömer P. tarafından tabancayla 3 çocuğunun gözü önünde göğsünden vurulan S.P, ağır yaralandı. Kadın, kaldırıldığı Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

“BABAM ANNEME ATEŞ ETTİ”

Zanlı Ö.P, polislerce sorgulanmak üzere Asayiş Şubesine götürüldü. Çiftin olaya şahit olan çocuklarından 9 yaşındaki M.B, 6 yaşındaki Z. ve 3 yaşındaki İ.P. de cinayetin şoku ve derin acısını birlikte yaşadı.

Çocuklardan M.B, gazetecilere, sabah duruşma için adliyeye giden annesinin eve dönerken babasıyla karşılaştığını belirterek, “Babam annemi iki binanın arasında boşluk yere götürdü. Burada tartıştıktan sonra silahla anneme ateş etti.” dedi.